How To Basic [H] - The Maelstrom
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

תמצית שיחה 3/6 + תוספות [חובה קריאה!]

+8
shlomi8780
noammarom11
Lilinbloom
Safemoon
Chilblains
Xelanos
Sexysanta
Sawyer
12 posters

Go down

תמצית שיחה 3/6 + תוספות [חובה קריאה!] Empty תמצית שיחה 3/6 + תוספות [חובה קריאה!]

הודעה על ידי Sawyer Thu Jun 04, 2015 9:21 am

*נא להגיב בסוף כדי שאני אדע שקראתם ותזכרו שאני לא מתכוון לרדוף אחריכם. זה בדיוק שניה להגיב אחרי שקראתם.

1. אני מאמין שבתחילת יולי נתחיל עם שני ריידים בשבוע. היום השני לריידים יהיה יום שלישי ויתנהל באותן השעות (מגיעים ב20:45). שימו לב שאם הרייד החדש יגיע אלינו לפני, מה שלא סביר שיקרה, אנחנו כנראה גם נתחיל עם היום הנוסף לפני.
2. מעתה מי שלא יודיע על איחור/חיסור דרך הפורום עד שעה לפני הרייד (20:00) יאלץ לשבת בוס אחד אחרי. בואו לא נגיע לשם. תקחו אחראיות ותרשמו בפורום על האיחורים/חיסורים שלכם. גם אם נראה לכם שתאחרו, אין סיבה לא לרשום את זה. (כמובן שאירועים חריגים ילקחו בצורה אחרת. אם קרה משהו אישי אפשר לרשום בפורום "מאחר" בלי פירוט ולשלוח לי בווטסאפ או משהו שהסיבה היא אישית, אין שום בעיה עם זה.)
3. אני מזכיר שאפשר להעזר בחברים שירשמו בשבילכם, ככה ש"לא הייתי במחשב/לא היה לי אינטרנט" לא תירוצים מתקבלים. תשלחו וואטסאפ או תתקשרו לחבר מהגילד ותבקשו שירשום בשבילכם. לא לשכוח, החבר עוזר לכם וגם אם הוא שכח זה בתחום האחראיות שלכם לוודא שהוא אכן כתב בשבילכם. אם אני אבקש מאביב לדוגמא לרשום על איחור שלי ואביב לא ירשום- אני זה שיישא באחראיות ולא הוא.
4. אין עם זה בעיות אבל למען הסדר הטוב אני מזכיר איך מגיעים לרייד, מעתה מי שלא יגיע מוכן עם ~כל~ אלו יישב בבוס הבא גם אם יביאו לו בטרייד את מה שחסר לו במיידית: אדדאונס מעודכנים, אנצ'נטים וג'מים משופרים על כל גיר שהוא 670+, פלאסקים, פושיינס, הילינג טוניק, 3 מטבעות של אקסטרה לוט (seals), בתוך הTS עם PTT ובלי מיוט לסאונד+מיק.
5. לבדוק את המחשב והאינטרנט לפני הרייד. אנשים מתחברים ב20:40 ופתאם מגלים דרופים, ניתוקים, שחסר להם משהו... אתם יודעים שיש לכם רייד בערב; תעשו ריסט למחשב כבר ב20:00 אם אתם מרגישים צורך, תעשו LFR בצהריי אותו היום לראות שהכל עובד פיקס. חבל לעכב בגלל דברים כאלו את כולם. כמובן שאי אפשר להיות אחראיים ל100% מהתקלות, אבל את חלקן הגדול אפשר למנוע עם מעט השקעה מראש.
6. לגילד עדיין חסר קצת גיר ונסיון ובשלושת הבוסים האחרונים עדיין קשה לנו להחזיק את מי שלא עומד בדרישות DPS/HPS. לכן יש סיכוי שבבוסים האחרונים (maidens/BF/BH) אנשים יישבו. אני מבקש לקבל את זה בהבנה ולזכור שכל מי שכאן עם פחות מ670+ ובלי טבעת של 680 זה כי הוא שחקן יוצא מן הכלל וקבלנו אותו למרות שהוא עדיין לא עומד בדרישות קבלה לריידינג טים. יחד עם זאת, הוא כן יכנס ל7 בוסים אחרים מה שיחזק אותו משמעותית עד לשלב שיוכל להשתלב בבוסים הקשים יותר.
7. כהמשך לסעיף הקודם, benching (או כמו שאנחנו קוראים לזה- 'לשבת') היא תופעה נפוצה בקבוצות ריידים ואני מבקש מכולם לקחת בפרופורציה אם הם צריכים לשבת. יהיו בוסים שגם שחקנים ותיקים יאלצו לקחת חלק ברוטציית ישיבה ואני מקווה שאתם אכן תקבלו את זה בהבנה ובלי להרגיש שזה משהו אישי.
8. אין שום סיבה שיעבור קרב בלי שתשתמשו בהילינג טוניק. לא למות בלי שכבר העלתם לעצמכם HP !!
9. רשימת גיר. לאור העובדה שלרב הגילדה כבר יש בעיקר BiS וחסרים לנו חתיכות מסויימות של גיר מבוסים ספציפיים אנחנו רוצים לנהל את הזמן שלנו יותר טוב וללכת על הבוסים שיחזקו אותנו לקראת הרייד הבא. כולם מתבקשים לכתוב לאימייל שלי (אפשר לבקש אותו בוואטסאפ או מחברים) את הגיר שחסר להם+מאיזה בוס הם צריכים את החתיכה הזאת.
לדוגמא:
א- Blackhand - Weapon
ב- Operator - Wrist
ג- Maidens - Waist
ג- Gruul - Feet
מי שלא ישלח לי עד רביעי הבא בבקר אני לא אקח את הבוסים שהוא צריך בחשבון ויכול להיות שנדלג עליהם או נדחה אותם וחבל בשבילו...
10. DBM/BigWigs. אני יודע שרב הגילדה משתמש בDBM אבל אני מוצא את BW כאדדאון הרבה הרבה יותר טוב. מי שלא יודע להשתמש בDBM בצורה מושלמת (הכוונה היא ליצור בארים שנוחים לו, לעשות emphasize, ליצור טיימרים וספירות לאביליטי שקשה לו איתן...) מתבקש להחליף לBW ששם אני יכול לעזור בכל בקשה. אז כל עוד אתם לא מומחים לDBM או שלא איכפת לכם באיזה מהם להשתמש- תשתמשו בBW בבקשה. אני יודע בוודאות שזה ישפר את הביצועים שלכם.
11. בזכותכם הגילד הפכה להיות משהו יציב וחזק שלא צריך יותר את העזרה של החברים בה אלא מעניקה מקום כייפי ונעים לנמצאים. הגילד כבר גדולה, מתקדמת, עם שם טוב וקבוצת ריידים מסודרת ולא צריכה אף שחקן חדש או ותיק בשביל להתקיים. תזכרו שאתם פה כדי להנות ולא כי מישהו מכריח אתכם וברגע שאתם מרגישים שאבדתם את החלק הזה- אולי זה הזמן לדבר. אני לא רוצה שאף אחד יזרוק פה כי הוא חושב שאי אפשר להסתדר בלעדיו. כולנו ניתנים להחלפה בין אם אנחנו בטרייל ובין אם אנחנו גילד לידר. קחו את המקום הזה בשיא הכייף ותנו לו את הכבוד המינימלי שהוא דורש כי הוא מעניק (לפחות לי ואני בטוח שגם לכם) הרבה הרבה יותר.
12. מקבוצה דמיונית ל10/10HC בחצי שנה סה"כ שמתוכם רק חודשיים וחצי ריידים זה המון כבוד ואף קבוצה ~ישראלית~ אחרת מעולם לא עשתה את זה. מחיאות כפיים לכולכם cheers

Sawyer
Admin
Admin

מספר הודעות : 98

https://htbwow.forumisrael.net

חזרה למעלה Go down

תמצית שיחה 3/6 + תוספות [חובה קריאה!] Empty Re: תמצית שיחה 3/6 + תוספות [חובה קריאה!]

הודעה על ידי Sexysanta Thu Jun 04, 2015 9:27 am

קראתי ,סהר כל הכבוד על הסבלנות וההשקעה.(בחיים לא היה לי כוח גם להגיד  את זה וגם לרשום את זה)

Sexysanta

מספר הודעות : 15

חזרה למעלה Go down

תמצית שיחה 3/6 + תוספות [חובה קריאה!] Empty Re: תמצית שיחה 3/6 + תוספות [חובה קריאה!]

הודעה על ידי Xelanos Thu Jun 04, 2015 9:42 am

מי שצריך עזרה ב-DBM מוזמן לדבר איתי

Xelanos

מספר הודעות : 11

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Chilblains Thu Jun 04, 2015 9:51 am

אני פרפר יפיפה

Chilblains

מספר הודעות : 13

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Safemoon Thu Jun 04, 2015 10:00 am

קראתי. ואני לא מאמין שצח פרפר יפיפה

Safemoon

מספר הודעות : 19

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Lilinbloom Thu Jun 04, 2015 12:06 pm

תמצית שיחה 3/6 + תוספות [חובה קריאה!] Latest?cb=20140303113459
Lilinbloom
Lilinbloom

מספר הודעות : 8

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי noammarom11 Thu Jun 04, 2015 12:41 pm

קראתי

noammarom11

מספר הודעות : 6

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי shlomi8780 Thu Jun 04, 2015 12:46 pm

קראתי

shlomi8780

מספר הודעות : 11

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Lorthes Thu Jun 04, 2015 2:22 pm

אני פרפר יותר טוב מצח

Lorthes

מספר הודעות : 18

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי AVEV Thu Jun 04, 2015 5:09 pm

אסור לי זכוכית אחי.

AVEV

מספר הודעות : 21

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי TreyZuzey Thu Jun 04, 2015 5:57 pm

אחלה

TreyZuzey

מספר הודעות : 9

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי dorlingo Sun Jun 07, 2015 6:52 pm

קראתי.

dorlingo

מספר הודעות : 3

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics